Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Les Vins de Vienne

Viognier Amphore D'Argent

Even ontsnappen

Baby, it’s cold outside, maar wij hebben een witte wijn die je metéén in zomerse sferen brengt. 

Met z’n verleidelijke aroma’s van perzik, abrikoos en oranjebloesem, is deze viognier als een zwoele zomeravond in je glas. Neem een slok en je proeft een zachte, bijna romige textuur die de tong streelt. Sappig rijp fruit, tonen van honing en vleugen specerijen. De perfecte balans tussen weelderigheid en elegantie. Ideaal voor liefhebbers van een wijn met karakter, zonder dat scherpe randje. 

Gemaakt onder label Vins de Vienne, het project van drie gerenommeerde wijnmakers en boezemvrienden – Yves Cuilleron, Pierre Gaillard en François Villard – die sinds 1996 samenwerken om de wereld te laten zien wat ‘n prachtwijnen de regio rond Vienne (noordelijke Rhône-vallei) allemaal te bieden heeft. 

Met hun savoir-faire laten deze Rhône-masters de klassieke viognierdruif schitteren in deze lekkere wijn, perfect te combineren met exotische gerechten, romige kazen of gewoon bij een goed gesprek. 

Even de winter ontsnappen naar een zonnig, fruitig paradijs.

Bekijk hier de selectie